Salon z otwartą kuchnią i kącikiem jadalnianym

Salon połączony z kuchnią i kącikiem jadalnianym to nie lada wyzwanie wszystko musi być dobrze zaplanowane i przemyślane tak by komponowało się w jedną spójną całość. Biel na wysoki połysk i pyta „oliwka” z wyrazistymi słojami i nieśmiały akcent czerwieni pojawia się w każdym z trzech miejsc tego wnętrza. W salonie duży, miękki i wygodny narożnik, jest miejscem wspaniałego relaksu po ciężkim dniu pracy.

Kącik jadalniany w salonie. Miejsce wspólnych posiłków dla całej czteroosobowej rodziny. Miał być wygodny na co dzień, ale również od święta z możliwością podjęcia większej liczby gości, dlatego pojawił się w nim rozkładany stół. Za stołem wkomponowana została duża pojemna szafa, tak ważna w każdym domu.

Nowoczesna minimalistyczna kuchnia otwarta na salon. Fronty wykonane z białego lakieru na wysoki połysk, połączone z odważnym wzorem usłojenia płyty „oliwka”, wspaniale komponują się z aluminiowymi listwowymi uchwytami, granitowymi blatami i szarym lacobel’em na ścianie. Inwestorzy chcieli mieć elegancką nowoczesną kuchnię, z funkcjonalnymi rozwiązaniami ułatwiającymi i codzienna pracę i przechowywanie w kuchni. Duże pojemne szuflady, wygodna przestrzeń blatu roboczego i wysokie spiżarniane cargo, i wysuwny kosz do szafki narożnej. Kuchnia spełniła nie tylko wysokie oczekiwania estetyczne, ale i funkcjonalne postawione przez klientów.

Metraż 25,85 m2

Takie projekty oraz wiele innych, realizuję między innymi na terenie Łodzi.