Projektowanie wnętrz w Łodzi i Płocku

ewa.jpg

Pracownia ArteDesign, zajmuje się projektowaniem wnętrz przede wszystkim w Łodzi i w Płocku, ale podejmuje się również kreowania  przestrzeni mieszkań, domów i lokali użytkowych w innych częściach Polski.

Dlaczego zajmujemy się projektowaniem wnętrz?

ArteDesign powstało z ogromnej pasji do tworzenia, kreowania i ulepszania otaczającej nas rzeczywistości. Powstało również ze względu na ogromną potrzebę dzielenia się z Państwem innym spojrzeniem na aranżację i zagospodarowywanie przestrzeni. To dzięki  temu powstają absolutnie świeże i niepowtarzalne projekty, których nie znajdziemy w żadnym innym wnętrzu.

W naszej pracy najważniejsze jest tworzenie konceptów, które kołaczą się w Państwa wizjach i wyobrażeniach, jednak nie potraficie ich Państwo urzeczywistnić. Proszę mi wierzyć, że wielokrotnie przyjmujemy rolę psychologów, którzy dociekają, dopytują i starają się dotrzeć do tych skrywanych marzeń na temat przestrzeni, w której będą Państwo funkcjonować na co dzień.

Projektowanie wnętrz to zazwyczaj łączenie dwóch odrębnych gustów i wymagań klientów, a niejednokrotnie preferencji estetycznych czy funkcjonalnych nawet całej rodziny.
Naszą rolą jest ich odkrycie, a następnie zgrabne połączenie i pogodzenie kilku wizji, w niepowtarzalny projekt, który usatysfakcjonuje każdą ze stron.

Kolejnym etapem naszej pracy jest zwizualizowanie Państwu projektu w 3D, ponieważ z doświadczenia wiemy, że praca na „żywym organizmie” daje większe zrozumienie wizji projektanta. Obraz w 3D oddaje bowiem w sposób bardziej precyzyjny projekt wnętrza, niż w przypadku kartki papieru czy skrawków materiałów. Nie pozostawia miejsca na niedomówienia i wyobrażenia, które mogą być odległe od wizji projektantów wnętrz.

Ostatnim etapem współpracy jest wsparcie merytoryczne, logistyczne oraz koncepcyjne podczas realizacji całego przedsięwzięcia.

Czym kierujemy się podczas projektowania wnętrz?

Nasza praca nie miałaby sensu, gdyby wnętrza, które kreujemy, nie spełniały Państwa wymagań. Choćby najpiękniejsze, zaprojektowane zgodnie z aktualnymi trendami, nie dadzą poczucia spełnienia, jeżeli nie będą bazować na Państwa gustach i preferencjach. Dlatego podczas tworzenia konceptu projektu wnętrza, uwzględniamy Państwa styl życia, preferencje kolorystyczne oraz aranżacyjne. Bierzemy pod uwagę Państwa zainteresowania, czas spędzony w pomieszczeniu oraz jego docelową funkcję.

Podczas tworzenia koncepcji zagospodarowania przestrzeni, w ogromnej mierze koncentrujemy się właśnie na przeznaczeniu i funkcjonalności wnętrza. To ten element jest bazą i pierwszym krokiem do stworzenia funkcjonalnego pomieszczenia i to od niego wychodzimy.

To właśnie tym kierujemy się podczas tworzenia każdej koncepcji przestrzeni.

Dlaczego warto zadbać o otaczającą nas przestrzeń?

 Wnętrza, w których przebywamy mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie, prace, relaks, na nas samych. Idąc krok dalej, mają wpływ na naszą energię życiową, poczucie bezpieczeństwa czy nawet relacje z najbliższym otoczeniem. Dlatego tak ważne jest by były dobrze i funkcjonalnie zaprojektowane. To dzięki przestrzeni wykreowanej pod nasze potrzeby, możemy w pełni realizować siebie.

Dlaczego możesz nam zaufać?

Nie należymy do grona projektantów wnętrz, którzy tworzą przestrzenie podyktowane wyłącznie własnym gustem, preferencjami czy narzucanymi przez media nurtami. W naszej ocenie udany projekt to taki, który łączy potrzeby klientów, z naszym wyczuciem stylu, wiedzą  oraz doświadczeniem w projektowaniu wnętrz. Taka hybryda, to nasz niezawodny przepis na udaną realizację i zadowolenie klienta.

Dodatkowo zdobyte wykształcenie projektanta wnętrz w renomowanej uczelni w Łodzi połączone z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym, pozwala zaoferować Państwu profesjonalną pomoc w urządzeniu i projektowaniu wnętrz mieszkalnych, biurowych oraz użyteczności publicznej.

Część osób, dla których Arte Design kreowało przestrzeń, pytała czy istnieje jakaś różnica pomiędzy dekoratorem, a projektantem wnętrz.

Odpowiedź na to pytanie jest stosunkowo prosta. Tak, istnieje i to fundamentalna. Dekorator wnętrz, to osoba, która podczas rozplanowywania wnętrza kieruje się przede wszystkim estetyką.
Projektant wnętrz, to z kolei ktoś, kto posiada wiedzę z zakresu prawa budowlanego, architektury czy materiałoznawstwa. To także osoba, która swoje koncepcje opiera o ergonomię oraz funkcjonalność wyposażenia wnętrz. Całość przypieczętowana jest wyczuciem estetyki oraz umiejętnością dekorowania. Jako projektant wnętrz zapewniam Pastwa, że każda zaprojektowana przez Arte Design przestrzeń, będzie stworzona w oparciu o wyczucie smaku, ale również kryteria budowlane czy architektoniczne.

Projektowanie wnętrz, to wyzwanie dla każdej ze stron

Wszystkie projekty wnętrz w Łodzi  oraz innych częściach Polski tworzone są dla klienta i z klientem, tak by spełniały Jego oczekiwania, bo to właśnie On ma się w nich czuć dobrze. Z wielką przyjemnością Pracownia ArteDesign przeprowadzi Państwa przez wspaniałą, ale nie zawsze łatwą i przyjemną przygodę z urządzaniem Państwa wnętrz.

Przykładowo zrealizowane przeze mnie projekty

Jako projektanci wnętrz z Łodzi i Płocka działamy na rynku od kilku lat i przez ten czas zrealizowaliśmy wiele interesujących projektów.

Należał do nich między innymi projekt sypialni w stylu glamour, w której połączyliśmy upodobania właścicieli do pudrowego różu oraz szarości.

Wśród naszych realizacji znaleźć można również salon z otwartą kuchnią, z nowoczesnym oświetleniem i bielą na wysoki połysk.

Fanom retro przypaść do gustu może łazienka z wolnostojącą wanną oraz dekorem ściennym.

Podsumowując nasze działania

W sposób zindywidualizowany podchodzimy do każdej realizacji, w związku z tym kontakt oraz współpraca z klientem przebiegać będzie inaczej w przypadku ośrodka zdrowia, inaczej w przypadku salonu kosmetycznego i jeszcze inaczej w przypadku mieszkania.

Ponadto posiadamy dużą bazę partnerów, dzięki której pomożemy Państwu w realizacji poszczególnych etapów inwestycji budowlanej. Istotną informacją może być również fakt, że negocjujemy dodatkowe rabaty, dzięki czemu projekt może okazać się bardziej ekonomiczny.

 Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu mają Państwo pewność, że projekt będzie absolutnie wyjątkowy i unikalny. Swoją pracę zaczynamy od przeprowadzenia dokładnej analizy oczekiwań klienta tak, by dopasować odpowiednie rozwiązania i zaproponować projekt, szyty na miarę.

Skontaktuj się z nami

Jeśli zależy Państwu na profesjonalnej i rzetelnej obsłudze, to nie mogliście Państwo lepiej trafić. Gorąco zachęcamy do kontaktu, nasi specjaliści chętnie Państwu doradzą. Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu na terenie Łodzi.